Ataşehir Oto Servisi

Ataşehir Oto Servisi

Güngör Oto Servisi Ataşehir'de, otomobil markası fark etmeksizin bakım, onarım, servis, elektrik, elektronik boya ve kaporta hizmeti vermekte olan özel otomobil servisidir. 2012 yılına kadar Kadıköy'de hizmet vermekte olan oto servisimiz, 2012 yılından itibaren Ataşehir'de hizmet vermeye başlamıştır.

Ataşehir Oto Servisi

Ataşehir Oto Servisi , otomobil markası fark etmeksizin bakım, onarım, servis, elektrik, elektronik boya ve kaporta hizmeti vermekte olan özel otomobil servisidir. 2012 yılına kadar Kadıköy’de hizmet vermekte olan oto servisimiz, 2012 yılından itibaren Ataşehir’de hizmet vermeye başlamıştır.

Ataşehir Oto Servisi

Ataşehir Oto Servisi

Ataşehir Oto Servisi

Ataşehir başta olmak üzere tüm İstanbul’a hitap eden Güngör Oto Servisi uzman personel ve ileri teknoloji ekipmanlar ile birlikte çalışmakta, yaşanılan bütün sorunları çözüme kavuşturmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Aracınızda yaşamış olduğunuz sorunların yanı sıra ekspertiz ve sigortalı araç kaza tespiti hizmetimiz de bulunmaktadır. Güngör oto servisinde verilen hizmetler;

Güngör Oto Servisi Hizmetleri

– Oto Ekspertiz hizmeti
– İstanbul ili içerisinde 7/24 yol yardım servisi
– Araçlarda kaza sonrası meydana gelen kaporta ve boya işleri
– Otomobilinizde yaşanan tüm mekanik sorunların tamiri
– Kaza geçirmiş, deforme olmuş, güneş yanığına uğramış, çizik ve benzeri alanların boya işlemleri
– Otomobilinizde yaşanan tüm elektronik sorunların tamiri (profesyonel oto elektrik uzmanları)

ATAŞEHİR GÜNGÖR OTO SERVİSİ

Ataşehir Güngör Oto Servisi Barbaros Mahallesi. Kent Sokak. No: 11 Ataşehir / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Dilerseniz direk olarak adresimize gelerek dilerseniz de iletişim sayfamızda bulunan telefonlarımız aracılığı ile aklınıza takılan bütün soruları uzman teknisyenlerimize sorabilirsiniz.

© Copyright 2018 Güngör Oto