Güngör Oto Servisi ikinci el araç alım satımında özel olarak ekspertiz hizmeti vermektedir. Tam donanımlı bir şekilde oto servisimize getirilen araçlar uzman teknikerlerimiz tarafından incelenir.

Araç satın almadan önce en çok dikkat edilmesi gereken konu ekspertizinin yapılmasıdır. Güngör Oto Servisi satın alacağınız aracın kaza yapıp yapmadığı, aracın genel olarak hangi sıkıntılarının bulunduğu, çalışmayan aksamlarının olup olmadığı, boya yapılıp yapılmadığı, hangi parçalarına bakım yapılması gerektiği kısacası öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye sizleri ulaştırır.

GÜNGÖR OTO EKSPERTİZ HİZMETİ

Güngör Oto Servisi’ne getirilen ikinci el araçların detaylı bir şekilde ekspertizi yapılır. Detaylı oto ekspertiz raporu sayesinde aklınıza takılan bütün şüpheler ortadan kaldırılır.

 • Aracınızda 200’ün üzerinde noktanın kontrolü yapılır
 • Haciz ya da rehin durumu olup olmadığı öğrenilir
 • Vergi ceza borcu var mı yok mu öğrenmeniz sağlanır
 • Hasar ve kaza kayıtları inceleme altına alınır
 • Deneyimli oto ekspertiz teknisyenleri hizmet vermektedir

GÜNGÖR OTO SERVİSİ OTO EKSPERTİZ HİZMETİ

Güngör Oto Servisi deneyimli oto ekspertiz teknisyenleri ile birlikte aracınızı incelemektedir. Yapılan testler, incelemeler ve kontrollerin ardından kapsamlı bir rapor çıkartılmaktadır. Alınacak araç hakkında istenilen her türlü bilgiye ulaşmanız sağlanır.

KAPORTA BOYA İNCELEMESİ

Ön kaput, tavan, direkler, çamurluklar, bagaj kapağı, kapılar, şase, podya, panel, maşpiyer ve bagakın detaylı kontrolü yapılır. Bütün sonuçlar sizlere çıkartılır.

ÖZEL TEST SÜRÜŞLERİ

Rot kontrolleri, sağ-sol çekme, fren, otomatik ise vites geçiş, debriyaj kavrama, çekiş gücü, el freni, yokuş kalkış, otomatik park sistemi, park sensörü, ön/arka takım sesleri özel test sürüşü ile tespit edilir.

HASAR VE YASAL SORGU

Hasar kaydı sorgulama, haciz rehin sorgulama, trafik ceza sorgulama, HGS – OGS borcu ve vergi borç sorgulama, şasi numarası kontrolleri yapılır.

İÇ - DIŞ ELEKTRONİK KONTROLLER

Ön panel, klima, döşemeler, aynalar, silecekler, sinyaller, farlar, camlar, fren lambaları, plakalar,teyp, emniyet kemerleri, koltuklar uzman elektrik teknisyenlerimiz tarafından incelenir.

MEKANİK ALT KONTROLLER

Yaylar, aks körükleri, fren, rot, diferansiyel, şanzuman, debriyaj, davlumbaz, amortisör kontrolleri yapılır. Bu alanların nasıl olduğu (sorun var mı ?, iyi durumda mı) çıkartılır.

MOTOR MEKANİK KONTROLLERİ

Fren hidroliği, radyatör, kayışlar, turbo, yağ sızdırmazlığı, motor elektrik tesisatı, bilgisayarlı arıza tespit cihazıyla kontrol edilmektedir. Bütün sonuçlar anlık olarak takip edilebilir.

ADRES BİLGİLERİMİZE ULAŞABİLMEK İÇİNTIKLAYINIZ

GÜNGÖR OTO SERVİSİ

Güngör Özel Oto Servisi ilk olarak 2001 yılında Kadıköy/Fikirtepe de hizmet başlamış ve 2012 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2012 yılından itibaren Ataşehir/Barbaros mahallesinde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Güngör Oto Özel Servisi kurulduğu günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesi, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir. Firmamız kendisini devamlı yenileyerek hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Ekspertiz ücreti nedir ?

  Güngör Oto Servisi’nde yapılmakta olan ekspertiz hizmeti ücreti 150 TL’dir. Bu ücrete sunulmakta olan bütün hizmetler dahildir.

 • Ödeme şekilleri nelerdir ?

  Güngör Oto Servisi’nde nakit, kredi kartı ve havale / EFT ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ödemenizi dilediğiniz yöntem ile yapabilirsiniz.

 • Hangi şehirlere hizmet verilir ?

  İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Beykoz, Pendik, Kartal, Sancakte ve Sultanbeyli başta olmak üzere oto servisimize rahatlıkla gelebilir ve ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

© Copyright 2018 Güngör Oto