GÜNGÖR OTO SERVİSİ YOL YARDIM SERVİSİ HİZMETİ

Uzun yolculuklarda başa gelebilecek pek çok sorun vardır. Aracınız uzun yoldayken ya da belli bir rutin döneminde, sizi yarı yolda bırakabilir ve bu durum nedeniyle özellikle de zaman açısından oldukça zarara uğrayabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu yol yardım servisi ile siz de bu sorunları en kısa ve en ekonomik yoldan atlatabilirsiniz. Yol yardım servislerimiz dâhilinde aracınızı en hızlı biçimde kurtarıcı aracımıza yükleyerek istediğiniz servis noktasına taşımakta, işlerinizin aksamaması adına yeni araç temini de sağlayabilmekteyiz.

Güngör Oto Servisi olarak yolda karşılaşabileceğiniz bütün acil sorunları hızla çözebilmek adına yol yardım servisi sunmaktayız. Keyifli bir yolculuğun ya da önemli bir seyrin ortasında arabanızın lastiği patladığında, akünüz tükendiğinde, benzin bitip aracınız sizi yarı yolda bıraktığında, kaza geçirdiğinizde, aracınızın açılmayan kapıları için çilingir gerektiğinde ya da çekici lazım olduğunda bizler 7 gün 24 saat kurtarma ekibimizle hizmetinizde olacağız. Aşağıda siz değerli müşterilerimizin zor zamanları için sunduğumuz yol yardım hizmetlerimizi sıraladık.

  ÇEKİCİ HİZMETİ

  Aracınız arıza yaptığı zaman veya bir kaza geçirip yolda kaldığınız zaman, arabanızı kurtarabilecek çekiciye en kısa şekilde ulaşma imkânını sağlamaktayız. Kayıtlı aracınızla yolda kaldığınız her an bizleri arayabilir, en hızlı yol yardım servisini bizlerden edinebilirsiniz. Aracınızı en yakın yetkili servise götürmek üzere yola çıkan çekicinin, çoktan yola çıktığını bilerek en kısa sürede yol yardımına kavuşacaksınız.

   LASTİK DEĞİŞTİRME HİZMETİ

   Başınıza çoğu zaman gelmez diye düşündüğünüz sorunlar bir gün sizi de trafikte yakalayabilir. Örneğin arabanızın patlayan lastiği sizi gitmek üzere çıktığınız yoldan alıkoyabilir, işlerinizi aksatabilir. Yolculuğu çileye çeviren sorunlardan biri olan lastik patlaması durumunda, tek yapmanız gereken bizleri aramak olacaktır. En kısa sürede sizlere lastik değişimini temin edecek, yolunuza ve işlerinize gereken zamanda devam edebilmeniz adına çalışıyor olacağız.

   BENZİN TAKVİYE HİZMETİ

   Yol ortasındayken benzininiz bitebilir ve yolda kalabilirsiniz. Bu durum rutinde olabileceği gibi uzun yolda da başınıza gelebilir. Zira böyle bir durumda telaşa gerek olmaksızın gönül rahatlığıyla bizleri arayabilir, en kısa sürede benzin takviyesinin sizlere ulaşacağından emin olabilirsiniz.

   AKÜ TAKVİYE HİZMETİ

   Aracınızın biten aküsü ile karşılaştığınızda Güngör Oto Servisi’nin sunduğu yol yardım servisinin hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını hatırlamanız ve vakit kaybetmeden bizleri aramanız yeterli olacaktır. En kısa süre içerisinde yollanan uzman ekiplerimizce akü probleminiz çözülerek yolunuza devam etmeniz için tüm engeller ortadan kaldırılacaktır.

   ARAÇ ÇİLİNGİRİ HİZMETİ

   Aracınızdan acele bir şekilde ayrıldığınızda ya da dalgınlığınıza denk gelen bir dönemde, anahtarınızı kontakta unutmanız aslında normal ve yadırganamaz bir olaydır. Böyle bir durumda ise telaşa mahal vermeden en kısa sürede bizleri aramanız yeterlidir. En kısa zamanda araca girişinizin sağlanacağından emin olabilirsiniz.

   KAZA SONRASI İKAME ARAÇ HİZMETİ

   Atlattığınız bir kaza sonrasında aracınız mutlaka serviste olmalıdır. Fakat bu süre içerisinde ise görmeniz gereken işler vardır ve aksamamasını isteyebilirsiniz. İşte böyle bir durumda Güngör Oto Servisi olarak işlerinizi kolaylaştırıyor, sizlere rutin işlerinize devam edebileceğiniz kaza sonrasında ikame araç hizmetini sunuyoruz. Bu sayede özel fiyat avantajları ile birlikte aracınızın tamir ve onarım işlemleri de yapılırken siz de aksayan işlerinizi eski şekliyle devam ettirebilirsiniz.
   Tam bilgiye sahip kurtarıcı şoförlerimiz ve ileri donanımlı kurtarma araçlarımızla birlikte siz de aracınızı kaldığınız bölgeden hemen taşıtabilir, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak aracınızın konumunu bildirerek en hızlı yol yardım servisini bizler aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için web sitemizdeki iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

   GÜNGÖR OTO SERVİSİ

   Güngör Özel Oto Servisi ilk olarak 2001 yılında Kadıköy/Fikirtepe de hizmet başlamış ve 2012 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2012 yılından itibaren Ataşehir/Barbaros mahallesinde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

   Güngör Oto Özel Servisi kurulduğu günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesi, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir. Firmamız kendisini devamlı yenileyerek hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

   [/vc_column_inner][/vc_row_inner]
   © Copyright 2018 Güngör Oto