GÜNGÖR OTO SERVİSİ KAPORTA BOYAMA HİZMETİ

Kaporta parça değişimleri, kaporta düzeltme, parça ekleme vb. gibi tüm oto kaporta hasarlarına dair onarım işlemlerini uzman personellerimiz ve teknik donanımımız ile profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kaporta onarımı konusunda uzun yıllara dayanan ve %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde süregelmiş olan birikim ve tecrübelerimizin, bu sektörde tanınır olmamızın verdiği güvenle birlikte müşterilerimize bekledikleri hizmeti eksiksiz bir şekilde sunmaktayız. Müşterilerimize sağladığımız tüm oto kaporta hizmetlerimizde 1 yıl garanti sunmaktayız. Tüm kaporta hasarlarınız, firmamız güvencesi ve son teknolojisiyle onarılmaktadır. Kullanmış olduğumuz ileri teknoloji ekipmanlar, işinin ehli ve çalışma prensibinden asla ödün vermeyen profesyonel bir ekip, termodinamik kontroller, orijinal yedek parçalar ve sunmaktan hiç vazgeçmediğimiz ekonomik fiyat avantajlarımız, sektördeki diğer firmaların içinde neden öncü firma olduğumuzu fazlasıyla açıklamaktadır. Teknolojinin son ürünü olan el aletleri ve makineler ile birlikte çalışan deneyimli personellerimiz, aracınızı fabrikadan ilk çıktığı gibi onarmaktadır. Son teknoloji ürünü olan cihazların kullanımı ile hem aracınızın hem de çalışma kadromuzun güvenliği üst düzeyde ve aksatılmadan sağlanmaktadır. Kaporta parça değişimlerinden kaporta düzeltim işlemlerine, kısmi kesimlerden parça ekleme işlemlerine kadar firmamız bünyesinde bulunan sayısız oto kaporta hizmeti vardır. Tüm markalarda ve tüm modellerde binek araçların gerek yedek parça teminleri, gerekse montaj işlemleri, gerekse de kaporta boyama işlemlerine kadar tüm hizmetlerimiz son model cihazlarımızla ve elbette ki son teknoloji fırın sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaç durumu ve taleplerine göre de her türlü orijinal yedek parçaların temini de firmamızca sağlanmaktadır. Sahip olduğumuz geniş ve bilgili kadro, kaporta konusunda bu zamana kadar gelmiş olan birikim ve tecrübelerimizi layığıyla sürdürmekte, her gün memnun müşteri portföyümüze bir yenisini daha eklemekteyiz. Servisimizde bütün markalara uygun oto kaporta boya hizmetleri de verilmektedir. Vaat etmiş olduğumuz %100 müşteri memnuniyeti ve kalite güvencemiz ile birlikte, aracınızda oluşmuş olan tüm kaporta hasarlarına özel çözümler getiriyoruz.

  Tüm araçların onarımını kalıp sistemi ile yapmakta, bu sayede hatasız onarımlar sağlama imkânı sunmaktayız. Kaporta bölümümüz, firmamızın tesisinde oldukça geniş bir alana sahip olmakla beraber konusunda deneyimli olan birçok uzman personeli de bünyesinde barındırmaktadır. Kaporta, elektrik, trim, oto cam ve döşeme ustalarımız da aynı profesyonellikte mevcuttur. Tüm kaporta hasarlarınızı orijinale yakın şekliyle onarmaktayız ve hiçbir şekilde içinize sinmeyecek olan tamir ve onarım işlemine imzamızı atmamaktayız. Güngör Oto Servisi, senelerdir siz saygı değer müşterilerine uzman personeli ve teknik donanımı ile birlikte tüm kaporta hasarlarına özel çözümler getirmektedir. Her markaya mensup ve her modelde binek aracın gerek yedek parçalarının temini gerek montajı gerekse de boyama işlemlerini firmamız bünyesinde kusursuz ve eksiksiz bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, bulunduğunuz yerden yalnızca bir telefon kadar uzağınızda olacaktır. Aramanız takdirinde aracınızı olduğu yerden alıp tüm gereken işlemlerini sizin adınıza yürütmekteyiz. Otomobilinize dair tüm bakım, onarım ve yol yardım hizmetlerinde bizleri tercih etmenizden onur duyar, tüm oto işlemlerinizde %100 kalite ve memnuniyet garantisi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  Teknolojinin son ürünü olan cihazlarla çalışan, yılların verdiği deneyim ve tecrübeleri ile müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeyen personele sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin aracını fabrikadan çıktığı gibi onarmaktadır. Son teknoloji ürünü olan cihazların kullanımı sayesinde ise hem siz saygı değer müşterilerimizin araçlarının, hem de bünyemizde çalışan tüm personellerimizin güvenliği maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Bizlere telefon numaramızdan ulaşabilir, oto kaporta hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  GÜNGÖR OTO SERVİSİ OTO KAPORTA HİZMETİ

  Son teknoloji ürünü olan cihazların kullanımı sayesinde ise hem siz saygı değer müşterilerimizin araçlarının, hem de bünyemizde çalışan tüm personellerimizin güvenliği maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Bizlere telefon numaramızdan ulaşabilir, oto kaporta hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  ADRES BİLGİLERİMİZE ULAŞABİLMEK İÇİNTIKLAYINIZ

  GÜNGÖR OTO SERVİSİ

  Güngör Özel Oto Servisi ilk olarak 2001 yılında Kadıköy/Fikirtepe de hizmet başlamış ve 2012 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2012 yılından itibaren Ataşehir/Barbaros mahallesinde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  Güngör Oto Özel Servisi kurulduğu günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesi, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir. Firmamız kendisini devamlı yenileyerek hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

  © Copyright 2018 Güngör Oto