Güngör Oto Servisi tarafından verilen fenni muayene hizmeti ile birlikte aracınızın bütün bakımları yapılır. Fark edilen eksiklikleri tamamlanır. Vermiş olduğumuz bakım hizmeti sayesinde Fenni Muayene İstasyonları’na gittiğinizde tek seferde periyodik araç muayenesinden geçmeniz sağlanmaktadır.

Araç sahiplerinin yaşadıkları en büyük sıkıntıların başında periyodik muayene zamanları geldiğinde araçlarının hazır olmaması ve bu sebepten dolayı muayeneden geçememeleri gelmektedir. Güngör Oto Servisi uzman teknikerleri ve özel araç muayene istasyonu ile aracınızı hazır hale getirmekte ve yaşamış olduğunuz bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

GÜNGÖR OTO FENNİ MUAYENE HİZMETİ

Güngör Oto Servisi’ne getirilen aracınız periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, tadilat sonrası muayene, zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü tespit testlerinin hepsinden sorunsuzca geçebilecek hale getirilerek hazırlanır ve sizlere teslim edilir.

 • Aracınızın bütün eksiklikleri uzman teknikerler tarafından çıkartılır.
 • Oro servisimize gelen aracınız araç muayenesine hazır hale getirilir.
 • Bütün ön testler uzman teknikerlerimiz tarafından tek tek yapılır.
 • Anahtar teslim aracınız size teslim edilir.
 • Aracınız Fenni araç muayene istasyonlarına götürüldüğünde testlerden geçebilecek hale getirilmiş olur.

ARAÇ MUAYENESİNDE YAPILAN KONTROLLER

Fenni araç muayene istasyonlarında aracınız muayeneye girdiği zaman hangi kontrollerin yapıldığını öğrenebilmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Güngör Oto bu kontrollerden geçebilmeniz için gerekli bütün bakımlarınızı ve testlerinizi eksiksiz olarak yapmaktadır.

GÜNGÖR OTO SERVİSİ FENNİ MUAYENE HİZMETİ

Aracınızın modeli ve markası ne olursa olsun uzman Güngör Oto Servisi teknisyenlerimiz ile birlikte muayene hazır hale getiriyor ve sorunsuz bir şekilde muayeneden geçebilmeniz için bütün bakımları tek seferde yapıyoruz.

ADRES BİLGİLERİMİZE ULAŞABİLMEK İÇİNTIKLAYINIZ

GÜNGÖR OTO SERVİSİ

Güngör Özel Oto Servisi ilk olarak 2001 yılında Kadıköy/Fikirtepe de hizmet başlamış ve 2012 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2012 yılından itibaren Ataşehir/Barbaros mahallesinde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Güngör Oto Özel Servisi kurulduğu günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesi, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir. Firmamız kendisini devamlı yenileyerek hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Fenni muayene nedir ?

  Belirli periyotlarda aracınız için yapılan özel denetim hizmetlerine fenni muayene adı verilir. Muayene öncesi aracınız hazır hale getirilmelidir.

 • Güngör Oto Nasıl Bir Hizmet Verir ?

  Güngör Oto Servisi’ne getirilen araçlar Fenni araç muayene istasyonlarında yapılan araç muayenelerinden geçebilmeleri için hazır hale getirilmektedirler.

 • Araç muayenesi nasıl yapılır ?

  Fenni araç muayene istasyonlarından nasıl randevu alınır, götürülmesi gereken belgeler nelerdir, araç muayenesinde nelere bakılır detaylı bir şekilde inceleyebilmek için Adım Adım Muayene sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright 2018 Güngör Oto