Güngör Oto Servisi motor teknisyenleri tarafından verilen oto boyama hizmeti ile birlikte çizilmiş, rengi solmuş, güneş yanığı içeren, kaza geçirmiş ve benzeri sebeplerden dolayı boya yapılması gereken araçlarınız profesyonel bir şekilde ilk günkü haline getirilir. 

Aracınızın bir kısmı ya da tamamının boyanması gerekiyor ise Güngör Oto Servisi uzman boya teknikerleri ile profesyonel oto boyama hizmeti sunmaktadır. Vermekte olduğumuz hizmet sayesinde aracınız ilk günkü haline geri dönmektedir.

UZMAN OTO BOYAMA SERVİSİ

Uzman oto boyama teknikerlerimiz tarafından yapılan oto boyama işlemlerinde özel olarak sterilize edilmiş boya fırını, boya püskürtme makinesi ve özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede hatasız ve pürüzsüz bir şekilde aracınız sizlere teslime edilmektedir.

  • Uzman teknikerlerimiz aracılığı ile aracınızın bütün boya kontrolleri yapılır.
  • Boya yapılacak yerler tespit edilir ve sizlere önceden ücreti çıkartılır.
  • Aracınız ya da boya yapılacak parçası boyamaya hazır hale getirilir.
  • İlgili alan ya da alanların boyanması için alt zemini hazırlanır.
  • Parça boyama işlemlerinde renk farklılığı yaşanmasın diye boya yedirme işlemi uygulanır.
  • Aracınız özenle uzman teknikerler tarafından özel ekipmanlar kullanılarak boyanız.
  • Boya işlemi yapıldıktan sonra fırında kurutma işlemi yapılır.

OTO BOYAMA NEDEN YAPILMALIDIR

Otomobilinizi aldıktan sonra günümüz koşullarında aracınızın metal yüzey ve kaporta aksamında istenmeyen hasarlar, çizikler, boya sökülmeleri ya da kazalar ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Aracınızın modeli ve markası ne olursa olsun uzman Güngör Oto Servisi teknisyenlerimiz ile birlikte muayene hazır hale getiriyor ve sorunsuz bir şekilde muayeneden geçebilmeniz için bütün bakımları tek seferde yapıyoruz.

ADRES BİLGİLERİMİZE ULAŞABİLMEK İÇİNTIKLAYINIZ

GÜNGÖR OTO SERVİSİ

Güngör Özel Oto Servisi ilk olarak 2001 yılında Kadıköy/Fikirtepe de hizmet başlamış ve 2012 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2012 yılından itibaren Ataşehir/Barbaros mahallesinde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Güngör Oto Özel Servisi kurulduğu günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesi, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir. Firmamız kendisini devamlı yenileyerek hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

© Copyright 2018 Güngör Oto