GÜNGÖR OTO SERVİSİ OTO BOYAMA HİZMETİ

Aracınızda meydana gelen oto boya ve tahribata yol açmış tüm boya hasarlarınıza profesyonel yöntemlerle birlikte özel çözümler getiriyoruz.
Aracınız üzerinde oluşan her türlü boya hasarlarını, geride kalan parçaların boyaları ile hiçbir ton farklılığına sebep vermeksizin, tüm metalik ve opak renklerdeki çeşitlerimizle fırın boya malzemeleri aracılığıyla gidermekteyiz. Fırın boya; özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile hiçbir etkileşime girmemesini, oto boyama işlemlerinin tozsuz bir ortam içerisinde yapılmasını ve havadaki nem oranını en alt seviyeye indirerek oto boya işlemlerinin kalitesinin oldukça arttırılmasını sağlamaktadır. Bu boyama sisteminde aracınızın boyama işlemi tamamlandıktan sonra, kırk beş dakika kadar 65 derece ısı verilerek kurutma işlemi uygulanmaktadır. Aynı zamanda hazırlık aşamasında kullanılan tüm malzemeler ise son sistem olup Standox ürünleri kullanılarak kalitesi kesinlikle göz ardı edilmemektedir. Oto boya kadromuzda yer alan boya teknisyenlerimiz ve renk uzmanlarımızla birlikte her türlü boya hasarınızı, kullanmış olduğumuz üstün teknoloji ekipmanlarımızla beraber (renk bilgisayarı) herhangi bir ton farkı olmaksızın gideriyoruz. Oto boya fırınımız dijital, en son teknoloji ve doğalgazlı sisteme sahiptir. Aracınızın dış yüzeyinde oluşabilecek sıyrık, çizik ve tüm kaporta hasarlarının kısmi bir şekilde boyanarak herhangi bir ton farkı ve renk uyuşmazlığı yaratmaksızın hasarlarının giderilmesini sağlıyoruz. Bu sistemi uygularken aynı zamanda tüm araçların orijinalliğini de en üst seviyede koruyor, araçların hiçbir suretle değer kaybına uğramamasını sağlıyoruz. Özellikle de park yerlerinde oluşan küçük hasarlar, anahtar çizikleri, kötü niyetli birtakım hareketler sonucu kaportada oluşan hasarlar ve sıyrıklar için en uygun, en ekonomik ve en kaliteli oto boya hizmetini sunmaktayız. Firmamızca yapılan tüm boyama işlemleri neticesinde aracınız estetiksel anlamda en üst seviyede kalır ve hiçbir değer kaybına uğramaz, orijinalliği korunmuş olur. Ayrıca araç üzerindeki tüm hasarlarınız bu sayede en düşük maliyetle de çözümlenmiş olacaktır. Unutulmaması gereken nokta şudur ki; aracınız hasar görmesi sebebiyle değil, iyi ve kaliteli bir şekilde onarılmadığı zaman değer kaybetmektedir. Bu nedenle aracınızda oluşan hasarları firmamızın kalitesi ve güvencesi ile tamir ettirmenizi, bu sayede aracınızın da orijinalliğini en üst seviyede tutmanızı öneriyoruz. Firmamızda boyanan tüm araçlarınız renk ve mikron çalışması yapılarak boyanmaktadır. Kadromuzdaki renk ve temizlik personelleri işlerinde yıllardır deneyim sahibi olan kimselerden oluşmakta ve ayrıca tüm ekip arkadaşlarımız da %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Her marka araca, kaportaya uygun bir biçimde boyama işlemi sağlayan firmamızda ayrıca işlemlerde 3 yıllık bir garanti süresi sağladığımızı da önemle vurgularız.

  Aracınız, onarım sonrasında komple temizlik ve son kontrol işlemleri eksiksiz yapılarak teslim edilmektedir. Firmamız tarafından sunulan diğer bir kaliteli hizmet ise oto boya koruma sistemleridir. Bu sistemler sayesinde kullanılmış otomobillerin donuklaşmış ve matlaşmış boyası aynı ilk günkü parlak görüntüsüne ve canlılığına getirilip, aynı zamanda bunu uzun süre muhafaza edebilmek üzere tasarımlanmış olan ultra koruma sistemleri de 3 etapta uygulanmaktadır. Bu koruyucu madde, yaz ayları içinde boyanın sararıp solmasına neden olan zararlı güneş ışınlarını bloke edici özel bir ultraviyole filtreyi içermektedir. Kış aylarında ise boyayı yağmur, hava kirliliği, çamur vb. gibi tahrip edici ve aşındırıcı etkilerden koruyarak, içindeki özel formüllü maddeler sayesinde de asit yağmurlarının etkisini dahi en aza indirgeyebilmektedir.
  Siz de aracınızda oluşan tüm çizik, sıyrık vb. gibi hasarlarınızı maksimum kalite ve minimum maliyet anlayışı içinde, %100 kalite ve güvence teminatıyla gidermek istiyorsanız bizlere iletişim sayfasını kullanarak ulaşabilirsiniz.

  GÜNGÖR OTO SERVİSİ OTO BOYA HİZMETİ

  Güngör Oto Servisi olarak aracınızda oluşan tüm çizik, sıyrık vb. gibi hasarlarınızı maksimum kalite ve minimum maliyet anlayışı içinde, %100 kalite ve güvence teminatıyla gidermek istiyorsanız bizlere iletişim sayfasını kullanarak ulaşabilirsiniz.

  ADRES BİLGİLERİMİZE ULAŞABİLMEK İÇİNTIKLAYINIZ

  GÜNGÖR OTO SERVİSİ

  Güngör Özel Oto Servisi ilk olarak 2001 yılında Kadıköy/Fikirtepe de hizmet başlamış ve 2012 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2012 yılından itibaren Ataşehir/Barbaros mahallesinde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  Güngör Oto Özel Servisi kurulduğu günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesi, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir. Firmamız kendisini devamlı yenileyerek hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

  © Copyright 2018 Güngör Oto